Лікування наркоманії та екстрена допомога в домашніх умовах

Реабілітаційний центр «Реванш +» у Харкові надає комплексну допомогу, спрямовану на лікування наркотичної залежності. Пацієнтам пропонується як повноцінне лікування в умовах госпіталізації, так і послуга «виклик нарколога додому». Конфіденційність та індивідуальний підхід гарантовано.

Наркологічна допомога в домашніх умовах

Пацієнти, які страждають на наркотичну залежність, а їхні близькі часто задаються питанням: чи можливо лікування наркоманії у домашніх умовах? Бувають ситуації, коли людині потрібна термінова медична або психологічна допомога. У таких випадках можна запросити фахівців додому в будь-який час доби. Показаннями для виклику нарколога є:

  • передозування;
  • гостра інтоксикація організму;
  • важкі прояви наркотичної ломки;
  • галюцинації;
  • неадекватна поведінка пацієнта, що перебуває у стані наркотичного сп’яніння, прояви агресії;
  • затруднення дихальної функції;
  • запаморочення.

При подібній симптоматиці необхідна екстрена допомога, оскільки існує потенційна загроза здоров’ю та життю як самого хворого, так і оточуючих його людей. У домашніх умовах можливе проведення екстреної детоксикації, яка дозволить усунути хворобливу симптоматику, стабілізувати фізичний і психоемоційний стан хворого.

Фахівці можуть також надати психологічну допомогу пацієнтові та його родичам, надати професійні консультації, що стосуються подальшого лікування. Однак повноцінна терапія наркоманії в домашніх умовах неможлива. По-перше, пацієнту потрібне постійне спостереження фахівців, правильне харчування, режим, контроль за станом здоров’я.

По-друге, навіть при наявності правильних мотивацій тяга до наркотиків настільки сильна, що людина в будь-який момент може знову зірватися. Тільки занурення в здорове терапевтичне співтовариство та відсутність можливості придбання і вживання наркотичних засобів виключають ймовірність чергового рецидиву.

Переваги лікування наркоманії в умовах госпіталізації

Госпіталізація дозволяє ізолювати пацієнта від звичного середовища та негативно впливаючого на нього оточення, що дуже важливо, особливо на початкових стадіях терапевтичного курсу. Поруч з хворим постійно перебувають досвідчені лікарі, здатні своєчасно надати професійну медичну або ж психологічну допомогу.

Сама по собі зміна оточення, правильне харчування, заняття спортом, дотримання режиму позитивно позначаються на стані пацієнта і сприяють швидкому одужанню.

У центрі «Реванш +» https://lechenie-narkomanii.kharkov.ua/ в Харкові для реабілітантів створені максимально комфортні умови проживання, нагадує не лікарню, а затишний заміський котедж, оснащений всім необхідним. У клініці панує тепла, домашня атмосфера, і прояви будь-якого насильства по відношенню до пацієнтів повністю виключені, тому побоюватися госпіталізації зовсім не варто.

Releated Post